Nasza Oferta

Psychoterapia indywidualna

Podczas psychoterapii indywidualnej pacjent i psychoterapeuta pracują razem, aby zidentyfikować trudności pacjenta oraz osiągnąć wspólnie ustalone cele terapii.

Sesja indywidualna

200zl /50min

Skontaktuj się z nami

Slide Co mówią nasi pacjenci: Pani Karolina jest pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Serdecznie polecam dla każdego, kto boryka się z problemami. wikimiki256 Slide Co mówią nasi pacjenci: Bardzo ciepła, serdeczna osoba. Dba o dobre samopoczucie pacjenta. Atmosfera w trakcie wizyty swobodna i zapewniająca poczucie bezpieczeństwa. Polecam :) wioleta95 Slide Bardzo polecam, rozmowa przeprowadzona w spokojnej atmosferze i zostały mi udzielone odpowiednie porady radekio987 Slide Jestem zadowolona.Pani dr.bardzo miła,ciepła, sympatyczna.Można szczerze z nią porozmawiać.Uważnie słucha. Pacjent Slide Balam sie pierwszej wizyty, a w szczegolnosci online, ale juz po paru minutach poczulam sie bardzo komfortowo. Pani Karolina jest bardzo cierpliwa, sympatyczna i ma ogromna wiedze. W koncu znalazlam psychoterapeutke dla siebie :). Ania S. Slide Co mówią nasi pacjenci: Pani Urszula jest zaangażowanym, kompetentnym i empatycznym psychologiem, wykazuje dużo zrozumienia. Zarówno spotkanie na żywo, jak i online daje pozytywne efekty i nadzieję na rozwiązanie problemu. Usługa: psychoterapia indywidualna Daniel Slide Co mówią nasi pacjenci: Już po pierwszej wizycie widać zaangażowanie Pani Uli. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Panią Doktor! Agnieszka Slide Już pierwsze wizyty dały mi mocnego kopa motywacyjnego oraz nadzieję na to, że może być lepiej. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z całego serca polecam! Zuczek

Psychoterapia dla par

Podczas psychoterapii par koncentrujemy się na relacji między dwojgiem ludzi. Identyfikujemy trudności, pracujemy nad komunikacją i zrozumieniem. Każda sesja trwa 90 minut.

Sesja pary

400zl /90min

Skontaktuj się z nami

Psychoterapia młodzieży

Podczas sesji psychoterapii nastolatkowie mogą lepiej zrozumieć siebie i rozwiązać swoje trudności. Te sesje objęte są tajemnicą zawodową, więc możesz się czuć bezpiecznie.

Sesja indywidualna dla młodzieży

200zl /50min

Skontaktuj się z nami