general

150 150 admin

Bardzo ciepła, serdeczna osoba. Dba o dobre samopoczucie pacjenta. Atmosfera w trakcie wizyty swobodna i zapewniająca poczucie bezpieczeństwa. Polecam 🙂

150 150 admin

Już pierwsze wizyty dały mi mocnego kopa motywacyjnego oraz nadzieję na to, że może być lepiej. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z całego serca polecam!

150 150 admin

Bardzo polecam, rozmowa przeprowadzona w spokojnej atmosferze i zostały mi udzielone odpowiednie porady

150 150 admin

Polecam.. to bardzo dobry psychoterapeuta.Miła,sympatyczna,serdeczna,udziela cennych wskazówek i porad.

150 150 admin

Jestem zadowolona.Pani dr.bardzo miła,ciepła, sympatyczna.Można szczerze z nią porozmawiać.Uważnie słucha.

150 150 admin

Balam sie pierwszej wizyty, a w szczegolnosci online, ale juz po paru minutach poczulam sie bardzo komfortowo. Pani Karolina jest bardzo cierpliwa, sympatyczna i ma ogromna wiedze. W koncu znalazlam psychoterapeutke dla siebie :).

150 150 admin

Pani Karolina pomogła mi w bardzo trudnych chwilach mojego życia. Dzięki Niej nauczylam się jak radzić sobie z wieloma problemami. Jest bardzo empatyczną osobą, stwarza bardzo dobrą atmosferę do tego, aby się otworzyć i mówić o swoich słabościach, a także ukierunkowuje tak, by samemu dojść do najlepszych wniosków. Jej pomoc jest bezcenna.

150 150 admin

Cenię sobie zaangażowanie Pani Karoliny. Podczas rozmowy czuję, że jestem ciepło przyjęta i akceptowana. Dzięki temu łatwiej mi się otworzyć i mówić ze spokojem o tym, co leży mi na sercu.

150 150 admin

Serdecznie polecam wizytę u Pani Karoliny️
Sesja przebiega w miłej i komfortowej atmosferze, a efekty rozmowy zauważalne są już po pierwszym spotkaniu.

150 150 admin

Jestem zachwycona wizytami oraz rozmowami z Panią Karoliną. Z całego serca polecam, ponieważ takiej właśnie osoby potrzebowałam. Jedyne czego żałuję… To tzw czas.. Że tak późno zdecydowałam się na pomoc.