Karolina Zagała

150 150 admin

Pani Karolina pomogła mi w bardzo trudnych chwilach mojego życia. Dzięki Niej nauczylam się jak radzić sobie z wieloma problemami. Jest bardzo empatyczną osobą, stwarza bardzo dobrą atmosferę do tego, aby się otworzyć i mówić o swoich słabościach, a także ukierunkowuje tak, by samemu dojść do najlepszych wniosków. Jej pomoc jest bezcenna.

150 150 admin

Cenię sobie zaangażowanie Pani Karoliny. Podczas rozmowy czuję, że jestem ciepło przyjęta i akceptowana. Dzięki temu łatwiej mi się otworzyć i mówić ze spokojem o tym, co leży mi na sercu.

150 150 admin

Serdecznie polecam wizytę u Pani Karoliny️
Sesja przebiega w miłej i komfortowej atmosferze, a efekty rozmowy zauważalne są już po pierwszym spotkaniu.

150 150 admin

Jestem zachwycona wizytami oraz rozmowami z Panią Karoliną. Z całego serca polecam, ponieważ takiej właśnie osoby potrzebowałam. Jedyne czego żałuję… To tzw czas.. Że tak późno zdecydowałam się na pomoc.

150 150 admin

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Karolina pomogła mi spojrzeć nieco inaczej na pewne problemy i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej

150 150 admin

Polecam Panią psycholog Karolinę Zagałę z całego serca. Jest nie tylko wysoce profesjonalnym specjalistą ale także osobą wyjątkowo empatyczną oraz w sposób bardzo merytoryczny a zarazem delikatny pomagającą uporać się z dręczącymi problemami. Pani Karolina pomogła mi uporać się z fałszywymi przekonaniami na wiele spraw, które blokowały mnie na polu prywatnym jak i zawodowym. Od czasu spotkań z Panią Karoliną moje życie nabrało innych barw.

150 150 admin

Witam, polecam Panią Karolinę, była to jednorazowa wizyta online, dotyczyła konkretnego tematu/problemu. Otrzymałam dużo pomocnych wskażówek jak na krótki czas wizyty. Pozdrawiam.

150 150 admin

Pani Karolina pomogła mi spojrzeć na mój problem z innego punktu widzenia i ustalić plan działań. Pani Doktor jest na 100% zaangażowana, zadaje baaardzo trafne pytania i udziela odpowiedzi na pytania pacjenta. Dzięki pracom domowym zaczęłam wgłębiać się do problemu sama, i czuję że już robię postępy. Dziękuję od całego serca!

150 150 admin

Polecam bardzo miła, kompetentna Pani. Miło się rozmawia, rozumie problem i rozkłada go na czynniki aby lepiej go zrozumieć.

150 150 admin

Wizyta odbyła się drogą online. Na początku byłam trochę zdezorientowana ale przy Pani Karolinie bardzo szybko poczułam się bezpiecznie i bez oporów opowiedziałam o swoich problemach. Bardzo polecam za zaangażowanie, empatię i spokój.

  • 1
  • 2