Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Psychoterapia grupowa

W Warmińskim Centrum Psychoterapii oferujemy różne grupy terapeutyczne:

  • Grupy rozwojowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Grupy wsparcia
  • Grupy podtrzymywania trzeźwości

Środowisko terapeutyczne, które stwarza grupa powoduje uczenie się przez doświadczenie. Uczymy się siebie, innych ludzi i relacji społecznych. Zaczynamy zauważać swoje wzorce zachowań i jak je wypracowaliśmy a także zidentyfikować te, które już nam nie pomagają. Grupa sprzyja rozwinięciu akceptacji wobec samego siebie, zrozumienia siebie i innych i pozytywnej zmianie.

Arteterapia

Zajęcia plastyczne z wykwalifikowaną arteterapeutką pozwalają na poprawę zdolności poznawczych, sensoryczno-motorycznych oraz emocjonalnych. Budują pewność siebie, świadomość siebie i odporność emocjonalną. Mogą również pomagać w rozwiązywaniu konfliktów i redukcję stresu.
Zajęcia arteterapeutyczne mają wiele zalet. Jest to forma terapii podanej w bardzo przyjaznej i ciekawej formie. Dzieci uwielbiają te zajęcia, a Pani Weronika uwielbia dzieci!
Dorośli też chętnie puszczają wodzy fantazji i dowiadują się nowych rzeczy o sobie.Żeby brać udział w zajęciach nie musisz mieć talentu, ani nawet smykałki do rysowania czy malowania. Również wszystkie materiały będą zapewnione.

Szkolenia dla profesjonalistów

W ofercie Warmińskiego Centrum Psychoterapii mamy niezliczone rodzaje szkoleń – po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my już wszystko zorganizujemy!
Nasi doświadczeni, wykwalifikowani i sympatyczni psychologowie psychoterapeuci z chęcią zaproszą Was do nas lub zorganizują szkolenie w firmie klienta.

Zadzwoń do nas (8:00 - 17:30) lub wyślij wiadomość tekstową - na pewno oddzwonimy!